Martin Urbánek 21.02.2007 22:36:20

Z Cibulkového dokumentu jsem vyčetl, že tábory se měly stavět, ale práce nebyly nikdy zahájeny. Snad byly založeny jen skládky materiálu. Znáte "divné" cvičiště mezi Pustiměří a Podivicemi? K čemu sloužilo? Údajně jako palposty dělostřelectva.

Taylor 21.02.2007 22:22:35

K těm táborům: Jak už tady někdo uváděl, tak je o tom zmínka na Cibulkových stránkách. Srubové tábory Ferdinandsko a Žárovice měli sloužit v případě vyhlášení "Mimořádných bezpečnostních opatření" k internaci nepohodlných osob. Akce měla nést krycí jméno "Norbert" a celkově bylo evidováno kolem 9000 nepohodlných osob.
Z toho se dá usuzovat, že srubáky ve skutečnosti využity nebyly, ale třeba se pletu. (nikde jsem se nedočetl, že by byla akce Norbert někdy spuštěna).

urbanek 21.02.2007 20:51:33

A co takhle klub proti klubu. V květnu, až bude listí :-)))
http://www.paintballattack.cz/cenik/ceni
k.htm

Martin Urbánek 21.02.2007 20:28:32

Odpověď je na emailu :-) i s přílohou, u které jsem se včera moc navztekal s jistou šelmou :-))) (a možná někoho i urazil) Navrhuji spolupráci obou webů o VVP, myslím tím rozdělení konkrétních témat, ikdyž konkurence je nejlepší motor. Ale jsem jen pouhý čtenář, záleží na webmastrech.
Docela by mne zajímalo, kdo je který "Berg"? :-)
Co tak asi mohli pétépaci na Žárovicích stavět, to mě zajímá, ale odpověď nenacházím. Má někdo projitý prostor za pěchotní střelnicí Žárovice, která stále funguje pro speciální prostějovské jednotky?